Перейти к содержимому

Фотография

Освітлення дитячої

Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 ЛюдасПа

ЛюдасПа

Входящий в Умору

• Наш человек
  • PipPip
  • 40 сообщений

Отправлено 27 Март 2020 - 18:28

Всім привітики. Хочу поговорити з вами про освітлення дитячої. Які рівні світла повинні там бути  - чи обов"язкова люстра, чи можна різні види світильниківі використовувати і цього буде достатньо?

#2 МихаМиха

МихаМиха

Входящий в Умору

• Наш человек
  • PipPip
  • 25 сообщений

Отправлено 27 Март 2020 - 18:41

Які хочете то так і й робіть. Можна всі на всякий випадок, щоб потім не добавляти, У нас всі - люстра, бра, настільна лампа. 

#3 Мята

Мята

Входящий в Умору

• Наш человек
  • PipPip
  • 34 сообщений

Отправлено 27 Март 2020 - 19:28

Я б робила всі види освітлення якщо є така можливість. Але використовуйте світлодіодні світильники або люстру такого типу - буде достатньо світла. 

#4 Мариселла

Мариселла

Входящий в Умору

• Присматриваюсь
  • PipPip
  • 22 сообщений

Отправлено 27 Март 2020 - 19:34

А у вас дитяча велика, вікно одне чи два? Просто від цього залежить кількість освітлювальних точок. У нас одне вікно і мало сонця. Тому зробили над робочою зоною точкові світильники и ще є настільна лампа. Загальне освітлення -люстра. 

#5 иРатка

иРатка

Входящий в Умору

• Наш человек
  • PipPip
  • 49 сообщений

Отправлено 27 Март 2020 - 19:48

Моя думка - в дитячій потрібно різні види освітлення робити. Має бути люстра, має бути освітлення робочої зони дитини, має бути і освітлення біля спального місця, щоб дитина могла сама собі виключити, коли лягає спати. Наприклад, ось такі бра можна використати  https://xn--4-ctbjvd...a-dlya-detskoj/